Forum "Simsowo" - Wszystko o The Sims

Wszystko serii gier "The Sims" ^^


#1 2007-04-22 19:00:16

Marlinda

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 64
Punktów :   

The Sims 2 Abrakadabra

Nareszcie dostałem w swoje ręce najnowszy dodatek do The Sims, czyli Abrakadabra. Po sprawnej instalacji gra wita mnie jak o po każdym dodatku, nowym logo The Sims(oczywiści w stylu magii) i nową muzyczką, która odrazu przypadła mi do gustu(ale i tak ta z Wakacji rządzi:P). Najpierw zabieram się za tworzenie nowej rodziny i tradycyjnie mam do dyspozycji nowe twarze/ubranka(niektóre naprawdę zabawne). Po stworzeniu rodziny i wprowadzeniu się do domu patrzę nowe przedmioty... zostało ich dodanych naprawdę dużo od magicznych(kotły, księgi zaklęć, mały magik dla dzieci) przez służące do tworzenia magicznych składników(mały ul, masalnica, kołowrotka to tworzenia magicznych nici) a kończąc na standardowych(krzesła, stoły, tapety, obrazy itp. itd.) Co ciekawe sprzątaczce oraz robotowi z Światowego Życia wyrosła konkurencja a jest nią... trumna ze szkieletem. Wystarczy zapukać w wieko trumny a ten wyjdzie i zacznie sprzątać. Na samym początku gry odwiedza nas tajemniczy gość który zostawia nam pod drzwiami paczkę. Możemy w niej znaleźć:
-Księgę czarów dla początkujących v2.0 - Możemy w niej przeczytać jakie składniki są potrzebne do stworzenia wybranego czaru i co ten czar robi.
-Kociołek firmy MagiCo - to tu będziemy tworzyć zaklęcia. Sama ich produkcja jest dość prosta wystarczy włożyć odpowiednią kombinację 3 składników, wetknąć różdżkę i pokręcić korbką a po chwili pokaże nam się zaklęcie o wyglądzie kryształu(trochę podobnego do tego jaki kręci się nad głowami simów). Teraz wystarczy tylko kliknąć na czar gdy będziemy chcieli go użyć.
-Czarna dziura - jest do jedna z 2 możliwości dostania się do Abrakadabrowa.
A propo Abrakadabrowa, jest to jedno z lepszych miast dodanych do The sims, ponieważ odrazu czuć ten klimat. Możemy tam się dostać na 2 sposoby, albo tradycyjnie dzwoniąc po taksówkę(lecz tym razem przyleci po nas balon(!)) lub nie chcąc czekać możemy wskoczyć do czarnej dziury. W Abrakadabrowie możemy się i zabawić i kupować składniki(lub wymieniać się ponieważ wiele postaci ma na zbyciu jakiś składnik ale poszukuje innego) i poćwiczyć swoje umiejętności magiczne(w pokazach i pojedynkach ale o tych później). Wiele składników potrzebnych do jakiegoś zaklęcia możemy znaleźć tylko tam. Jedną z ciekawszych innowacji dodanych w dodatku Abrakadabra są pojedynki. W niektórych miejscach Abrakadabrowa znajdują się specjalne areny, po kliknięciu na nie musisz wybrać przeciwnika następnie obaj simowie stają na podestach i rozpoczyna się pojedynek. Jest to pewien rodzaj gry na logikę bo trzeba zapamiętać który czar od jakiego jest słabszy/silniejszy, pierwszy wybiera czar twój przeciwnik jego ikonka pojawia się na dole musisz wybrać silniejszy czar ale nie najsilniejszy bo będzie ci w następnych rundach potrzebny. Ten sim który ma silniejszy czar, rzuca go i dostaje punkt. Samo rzucanie czarów wygląda całkiem fajnie lecz obrazuje również słabość starego silnika The Sims. Za wygrany pojedynek otrzymujesz magiczne żetony które są walutą w Abrakadabrowie.
Polecam ten dodatek tym bardziej,że jest już ostatnim dodatkiem to The Sims.

Offline

 

#2 2007-04-23 20:16:14

Vicki07

Bosu

5681774
Skąd: --
Zarejestrowany: 2007-04-11
Posty: 244
Punktów :   
WWW

Re: The Sims 2 Abrakadabra

Na serio fajny.Temu dodatkowi poświęciłam najwiecęj "uwagi".Świetnie wymyślili ;D

Offline

 

#3 2007-04-23 20:18:54

Marlinda

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 64
Punktów :   

Re: The Sims 2 Abrakadabra

a masz ten dodatek? bo ja nie mam szkoda ale ja nie lubie takich starych simsów lubię simsy 2

Offline

 

#4 2007-04-23 20:20:17

Vicki07

Bosu

5681774
Skąd: --
Zarejestrowany: 2007-04-11
Posty: 244
Punktów :   
WWW

Re: The Sims 2 Abrakadabra

Mam.Jak nie masz to kup-jest obniżka A ja też wole Simsy 2 ale wcześniej nie było

Offline

 

#5 2007-11-12 11:23:48

rajmek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: The Sims 2 Abrakadabra

sims2 jest beznadziejne!!!1 jest lepsza 10x:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
żółw grecki forum fishingsuperstars