Forum "Simsowo" - Wszystko o The Sims

Wszystko serii gier "The Sims" ^^

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-04-22 18:54:25

Marlinda

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 64
Punktów :   

The sims 2 świtowe życie Recenzja! czy warto kupić?

Światowe Życie jak sama nazwa mówi jest światowe (przynajmniej mam taką nadzieje). Naprawdę to chodzi oto że kupując dodatek do The Sims (oczywiście musisz najpierw mieć podstawową wersje) masz szansę na urządzenie swojego domu w całkiem nowych stylach. Powiedzielibyście po co one, a no po to aby twój Sim czuł się lepiej (a przy okazji, jak się ma kochana Sim żoneczka). W dodatku możemy znaleźć takie style jak np.:

Styl Brytyjski (dobry na krótką metę, szybko się nudzi)
Styl Japoński (styl ubogi, a może by tak wybudować boisko i przeżyć Mistrzostwa Świata Korea&Japonia jeszcze raz :-))
Styl Rustykalny (polecam szlachcicom)
Styl Kolonialny (a może coś podbijemy)
Styl Średniowieczny (do broni rycerze)
Styl Nowoczesny (polecamy dla tych którzy lubią ostre kolory)

Dodatek The Sims: Światowe Życie oferuje nam nowe zawody. Elektronika - ten temat zawsze mnie interesował. Sim napewno się ucieszy gdy umyje, podleje, pozmywa, poda obiad, wysprząta za niego cały dom (robot domowy kusztuje jedyne 15000 simoleonów). Jest także coś dla miłośników astrologii i UFO :-). Zakochałeś się w kimś innym, zabij Sim żonę(albo Sim męża) za pomocą lalki VooDoo. Żądasz silnych wrażeń, zakup stół dzięki któremu twój Sim zamieni się w przerażliwego potwora (aż chciało by się zawyć). To i wiele innych nowości oferuje nam The Sims: Światowe Życie, a więc tylko zarezerwować sobie czas i przeżyć wiele pokoleń Sim rodzinki.

Offline

 

#2 2007-04-23 13:40:29

Vicki07

Bosu

5681774
Skąd: --
Zarejestrowany: 2007-04-11
Posty: 244
Punktów :   
WWW

Re: The sims 2 świtowe życie Recenzja! czy warto kupić?

Niezły był ten dodatek.Uwielbiałam go

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
taxi wałcz